• 066 18-733-18
 • 067 501-43-13
 • 093 619-99-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00

  Оконные и стеновые проветриватели

  Віконні та стінові провітрювачі

   

  Призначення пристроїв такого типу - вентиляція в постійному режимі, яка потрібна в житлових і нежитлових приміщеннях.

   

  Віконні та стінові провітрювачі застосування

   

  Всіх жителів сучасних будинків хвилює питання про нормальної циркуляції повітря в їхніх приміщеннях. Проникнення свіжого повітря через щілини вікон - сьогодні це не варіант, оскільки практично всі вікна старого плану давно замінили сучасними металопластиковими вікнами, які забезпечують повну герметичність. Організація свіжого припливу повітря можлива за допомогою віконних і стінових провітрювачів.

   

  Пристосування для припливної вентиляції не тільки стануть джерелом свіжого повітря, але і позбавлять Вас від потреби відкривати вікна для провітрювання. Крім цього, завдяки провітрювачу шум з вулиці в приміщення не потрапляє, як і протяги.

   

  Організація системи припливної вентиляції здійснюється наступним чином:

   

  · Проектування монтажу віконних і стінових вентиляторів повинне реалізовуватися спільно з складанням схеми витяжної вентиляції, встановленої в кухні або санвузлі.

  · Віконний або стіновий провітрювач поставляє в приміщення чисте повітря, в той час як забруднені повітровтягу маси переміщаються в кімнати з витяжною вентиляцією.

   

  Віконні та стінові провітрювачі конструкція

   

  Грамотна конструкція провітрювача спроектована таким чином, щоб у квартиру надходив свіже повітря. Саме з цією метою на провітрювач був встановлений пиловий фільтр, який запобігає проникненню в приміщення забруднень будь-якого походження.

   

  Віконні та стінові провітрювачі монтаж

   

  Монтаж провітрювача реалізується в квартирах, котеджах, офісних будівлях та інших приміщеннях. Особливо цінними провітрювачі є в тих приміщеннях, де є потреба у безперервному постачанні різних приміщень чистим повітрям. Для монтування пристрою використовуються віконні прорізи або зовнішня стіна будівлі.

   

  Де купити віконні та стінові провітрювачі?

   

  Замовити віконний та / або стіновий провітрювач Ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас Вас чекає низька ціна, гарантія на якість продукції і доставка по всій території України. Допомогти у виборі віконного або стінового провітрювача Вам зможуть фотографії елементів припливної вентиляції, представлені в каталозі на сайті. Широка номенклатура продукції оновлюється з кожним днем, тому у нас Ви знайдете рішення для будь-якого приміщення.