• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • 063 63-444-03
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00

  Шумоглушители для вентиляции

  • Шумоглушитель СР-круглый

   Цена от
   573 грн.

   Шумоглушитель СР-круглый

   Шумоглушитель применяется для поглощения шума,состоит из корпусаоцинкованной стали, внутри которого...

  • Шумоглушитель СР-прямоугольный

   Цена от
   1368 грн.

   Шумоглушитель СР-прямоугольный

   Пластинчатый шумоглушитель применяется для поглощения шума, возникающего при работе вентиляционного...

  • Шумоглушитель СРФ

   Цена от
   1043 грн.

   Шумоглушитель СРФ

   Шумоглушитель применяется для поглощения шума, возникающего при работе вентиляционного оборудования и...

  Шумоглушники для вентиляції

   

  Шумоглушник для вентиляції - це елемент вентиляційних систем, що застосовується для поглинання аеродинамічного шуму в повітроводі вентиляції. Шум створюється циркуляцією повітряних потоків. Зсередини шумоглушники мають прокладку з звукопоглинального матеріалу.

   

  Типи шумоглушників

   

  Шумоглушники для вентиляції бувають декількох типів: пластинчасті і трубчасті. Трубчастий шумоглушник являє собою порожню двошарову трубу. Наріжний її шар - гладке покриття з будь-якого стійкого сплаву. Внутрішня частина перфорована (тобто має отвори). Між шарами труби розташовується звукопоглинальний матеріал. Розміри труби залежать від розмірів повітровода, в який його встановлюють. Зазвичай для трубчастого шумоглушника вони не перевищують 500 мм. Перетин трубчастого шумоглушника так само буває різним. Найчастіше це або кругла труба, або прямокутна.

   

  Шумоглушник для вентиляції пластинчастий являє собою коробку, стінки якої складаються з тонкого листового металу. Стінки шумоглушника розділені між собою спеціальними пластинами, покритими матеріалом-звукопоглотітелем. Пластини зі звукопоглинанням утворюють комірки, відстань між якими 75 - 300 мм. Чим менші за розміром самі осередки - тим краще шумоглушник поглинає шуми в повітроводах. Однак, у випадку занадто дрібних осередків, на звукопоглинальний матеріал виявляється достатньо великий тиск і тертя. Щоб знизити його, звукопоглинач покривають тонким шаром пластику або протівоабразивною речовиною.

   

  Види звукопоглинальних матеріалів

   

  В якості звукопоглиначів найчастіше використовують повсть або скловату, як найдоступніші, міцні і доступні матеріали.

   

  Де використовуються шумозаглушувачі

   

  Шумоглушники використовуються для зменшення шуму, виробленого повітрям у вентиляції. Ставлять їх зазвичай між вентилятором і воздуховодом або перед пристроєм для розподілу повітря. Так само шумоглушники встановлюють на кінцях повітроводів в сильно шумних приміщеннях або у витяжних системах. Причому у витяжних системах можна встановлювати і два шумоглушника - зовні і зсередини.

   

  Характеристики шумоглушників

   

  Те, наскільки добре шумоглушник буде справлятися зі своєю безпосередньою функцією, в першу чергу залежить від товщини звукопоглинального матеріалу і довжини шумоглушника. Стандартні розміри шумоглушників - 1200, 600 і 900 мм.

   

  Де купити шумоглушник для вентиляції?

   

  Замовити шумоглушник для вентиляції Ви можете в нашому інтернет-магазині вентиляції Вентус. Низька ціна і гарантія на якість продукції, доставка шумоглушників по Україні та широка номенклатура продукції - далеко не всі наші переваги і Ви маєте чудову можливість у цьому переконатися.