• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Пластинчатые рекуператоры

  Пластинчасті рекуператори

   

  На сьогоднішній день серед інших засобів вентиляції широку популярність завоювали так звані пластинчасті рекуператори. Основним призначенням цих незамінних і популярних пристроїв є створення і підтримка постійної температури повітря в приміщенні.

   

  Як працює пластинчастий рекуператор

   

  В основі роботи пластинчастого рекуператора лежить передача тепла від витяжного теплого повітря, що надходить на зміну холодному повітрю. Це забезпечується перетином повітряних потоків в пристрої рекуператора, яке складається з теплопровідних пластин.

   

  Типи пластинчастих рекуператорів

   

  На сьогоднішній день існує два основних типи пластинчастих рекуператорів, в залежності від виду встановленого в них теплообмінного елемента. Розрізняють рекуператори з теплообмінним елементом з металу і пластика і рекуператори з теплообмінних елементом на основі гігроскопичної целюлози. Останні мають більш високий коефіцієнт корисної дії. Обумовлено це великою кількістю вологи в припливний повітряний потік з витяжного, а відповідно і надходженням великої кількості так званого прихованого тепла. В основі рекуперації існує два різновиди тепла - тепло явне і так зване приховане. До явного теплого відноситься тепло, яке передає один повітряний потік іншому. Приховане ж тепло виділяється з присутньої в повітряному потік вологи. Так ось за рахунок всмоктуючих властивостей целюлози і відбувається більше повернення вологи від одного повітряного потоку іншому.

   

  Переваги пластинчастих рекуператорів

   

  Серед основних переваг рекуператорів варто відзначити такі як, надійна і міцна конструкція, простота в установці і експлуатації, низьке енергоспоживання і звичайно ж порівняно невисока ціна.

   

  Де купити пластинчастий рекуператор?

   

  Інтернет - магазин Ventus пропонує широкий вибір модифікацій пластинчастих рекуператорів за досить привабливими цінами. До того ж процес оформлення замовлення в нашому магазині дуже простий, досить лише заповнити форму замовлення на сайті і в призначений день рекуператор буде доставлено за вказаною в замовленні адресою. Своїм покупцям ми пропонуємо бездоганний сервіс і доступні ціни.