• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Смесительные камеры

  • Смесительная камера СКРА

   Цена
   Договорная

   Смесительная камера СКРА

   Основным заданием смесительной камеры является смешивание (рециркуляция) устраняемого воздуха и наружного,...

  Змішувальні камери

   

  У сучасних вентиляційних системах для підтримання необхідного рівня рециркуляції повітря широко застосовуються спеціальні камери змішувачів. Камера забезпечує змішання повітряних потоків (витяжного і припливного) в необхідних пропорціях.

   

  Конструктивні особливості і пристрій змішувальної камери

   

  Корпус камери змішувача виготовляється з високоякісної листової оцинкованої сталі. В основі принципу роботи камери лежить забезпечується за рахунок шестернею, обертання поворотних алюмінієвих пластин. Завдяки обертанню пластин і відбувається змішання повітряних потоків в камері. На входах в камеру, встановлені спеціальні повітряні клапани, що забезпечують регулювання кількісного співвідношення надходять повітряних потоків.

   

  Порядок встановлення змішувальної камери

   

  Процес установки камери змішувача досить простий. Для установки необхідно приєднати до фланців заслінки камери повітроводи вентиляційної системи за допомогою кріпильних елементів. Як кріплення рекомендується використовувати болти і спеціальні скоби.

   

  Різновиди змішувальних камер

   

  На сьогоднішній день існує кілька різновидів змішувальних камер, в залежності від розташування повітряних клапанів. Як правило, у всіх камерах клапан витяжного повітряного потоку розташовується в торці камери змішувача, а клапан рециркуляції повітряних потоків, в деяких камерах розташований у верхній частині камери вертикально, або в бічній частині - горизонтально.

   

  Переваги від використання змішувальних камер

   

  Переваги, які дає використання камери змішувача в системах вентиляції і кондиціонування, незаперечні. За рахунок застосування змішувальної камери досягається оптимальний рівень рециркуляції повітряних потоків, що дозволяє забезпечити комфортний мікроклімат в приміщенні.

   

  В якому магазині краще купити змішувальну камеру

   

  Інтернет - магазин Ventus радий запропонувати Вашій увазі змішувальні камери кількох модифікацій. Змішувальні камери, представлені в нашому магазині, відповідають усім нормам і вимогам до комплектующих вентиляційних систем. Наші доступні ціни Вас приємно здивують, а сервіс не залишить байдужим!