• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Водяные нагреватели

  Водяні нагрівачі

   

  На сьогоднішній день в системах вентиляції, на ряду з електричними нагрівачами широко застосовують і водяні. Водяний нагрівач призначений для підігріву повітряних потоків в системах вентиляції.

   

  Конструкція і принцип роботи водяного нагрівача

   

  Конструктивно водяний нагрівач має суттєві відмінності від своїх електричних побратимів. Виготовлений з оцинкованої сталі, у корпус водяного нагрівача встановлений так званий контур, що складається з тепловіддаючих пластин і трубок, наповнених теплопровідних складом (гаряча вода, або при негативних температурах - спеціальні незамерзаючі рідини). Повітряний потік, проходячи через такий радіатор, забирає тепло і передає його в навколишнє повітря. Водяний нагрівач, як і електричний, на вході має спеціальні фільтри, які очищають повітряний потік, що надходить в нагрівач. Як правило, водяні нагрівачі не оснащуються власними регуляторами, управління в цьому випадку здійснюється за рахунок зовнішніх джерел регулювання. Такими джерелами можуть бути дросельний клапан, клапан, який працює за системою відкрито-закрито або вбудований змішувач, що дозволяє плавно регулювати змішання.

   

  Особливості застосування водяного нагрівача

   

  Водяний нагрівач може застосовуватися в вентиляційних системах для обігріву як невеликих житлових приміщень, так і великих виробничих площ. Даний тип нагрівачів працює в діапазоні температур від плюс градусів і до плюс шістдесяти, при максимальній вологості повітря вісімдесят 80%.

   

  Існуючі типи водяних нагрівачів

   

  На сьогоднішній день випускають два основних типи водяних нагрівачів, в залежності від типу повітропроводів (круглі і прямокутні). Істотних відмінностей в принципі роботи цих типів водяних нагрівачів немає.

   

  Де недорого купити водяні нагрівачі

   

  Придбати водяні нагрівачі круглого або прямокутного типу Ви можете в нашому інтернет - магазині. Простота оформлення замовлення, оперативна доставка, приваблива ціна і незмінно висока якість пропонованих матеріалів зроблять процес покупки в інтернет магазині Ventus легким і приємним.