• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Электрические нагреватели

  Електричні нагрівачі

   

  В умовах сучасного світу, при постійному зростанні цін на електроенергію, особливо актуально постає питання енергозбереження. Застосування сучасних електричних нагрівачів в системах вентиляції дозволяє значно знизити енергоспоживання і забезпечити дотримання всіх санітарних та інших норм і вимог до вентиляційних систем приміщень.

   

  Пристрій і застосування електричного канального нагрівача

   

  В основі роботи пристрою лежить електричний повітронагрівач, виконаний у вигляді спіралі, що нагрівається. Припливний повітряний потік проходячи через спіраль, нагрівається і передає тепло навколишньому повітрю. Повітряний потік, надходить в нагрівач, не повинен містити пилу, жиру та інших сторонніх домішок, тому на вході рекомендують встановлювати спеціальні фільтри або фільтруючі пристрої. Корпус нагрівача, як правило, виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі. Електричні нагрівачі, в своєму пристрої, як правило, не мають технічних засобів АСУ ТП і підключаються до загальних систем управління припливне вентиляцією. Застосовується канальний нагрівач для нагрівання повітряних потоків у вентиляційних системах приміщень.

   

  Переваги електричних нагрівачів

   

  Електричні нагрівачі мають цілу масу переваг. Ці пристрої досить прості в установці, надійні, міцні і довговічні. Електричні нагрівачі мають невисоке енергоспоживанням і дозволяють значно знизити витрати на електроенергію. А якщо у вентиляційну систему на ряду з електронагрівачем встановити і рекуператор повітря, можна добитися значної економії на потужності нагрівача, тим самим забезпечивши ще більше зниження витрат на електроенергію.

   

  Де купити електричний нагрівач

   

  Купити електричні нагрівачі легко і просто можна в інтернет магазині Ventus.

   

  Проста і зрозуміла форма замовлення зробить процес оформлення покупки в нашому інтернет- магазині легким і приємним. А багатство вибору різних модифікацій нагрівачів і доступна ціна дозволяють підібрати оптимальний варіант практично для будь-якої вентиляційної системи. Інтернет - магазин Ventus - це професійні консультації, великий вибір матеріалів, доступні ціни і оперативна доставка!