• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Водяные охладители

  • Водяной охладитель ОКВ

   Цена от
   22572 грн.

   Водяной охладитель ОКВ

   Предназначение водяного охладителя - снижение температуры рабочей среды вентиляции с прямоугольным...

  Водяні охолоджувачі

   

  Водяні охолоджувачі призначені для використання в якості охолоджувального пристрою в системах припливної вентиляції і кондиціонування повітря. Застосування водних охолоджувачів дозволяє значно знизити енергоспоживання і відповідно витрати на електроенергію.

   

  Конструктивні особливості і пристрій водних охолоджувачів

   

  Конструктивно водяний охолоджувач являє собою металевий корпус, як правило, з оцинкованої сталі, з встановленими в ньому металевими трубками, заповненими холодною водою або спеціальними охолоджуючими рідинами. Повітряний потік, потрапляючи всередину корпусу охолоджується і на виході змішуючись з навколишнім повітрям, охолоджує і його. Додатково пристрій може бути оснащений краплевловлювачем, призначеним для збору конденсату.

   

  Переваги від застосування водяного охолоджувача

   

  Водяні охолоджувачі мають безліч переваг і переваг. По-перше, ці пристрої досить доступні за ціною, по-друге, установка їх не викликає складнощів і труднощів, вони довговічні і надійні, практично не дають збоїв в роботі. А головна перевага водних охолоджувачів -  це значне зниження енергоспоживання всієї системи вентиляції і кондиціонування, що в наше століття стрімко зростаючих цін на електроенергію особливо актуально.

   

  Області застосування водних охолоджувачів

   

  Основною областю застосування водних охолоджувачів є застосування їх в якості охолоджуючого елемента, в системах припливної вентиляції і кондиціонування повітря в різних приміщеннях. Так само водяні охолоджувачі можуть зі успіхом застосовуватися, як охолоджуючий елемент, в холодильних установках і інших системах, які потребують охолодження повітряних потоків.

   

  Де купити водяний охолоджувач

   

  Інтернет - магазин Ventus пропонує придбати водяні охолоджувачі. У нас представлені різні модифікації водних охолоджувачів і Ви без зусиль зможете підібрати оптимальний варіант для вирішення всіх поставлених завдань. Інтернет - магазин Ventus- це величезний асортимент комплектуючих для припливно-витяжної вентиляції. Ми пропонуємо якісні комплектуючі за розумною ціною.