• 066 18-733-18
 • 067 50-143-13
 • 093 61-999-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00
  Каталог

  Смесительные узлы

  • Смесительный узел УСВК

   Цена от
   15966 грн.

   Смесительный узел УСВК

   Смесительный узел применяется в вентиляциях, где нужно плавно регулировать расход теплоносителя, и при этом...

  Змішувальні вузли

   

  Змішувальний вузол - це сучасний і необхідний елемент для пристроїв систем вентиляції і кондиціонування. Змішувальний вузол являє собою елемент, призначений для плавного регулювання нагріву або охолодження повітряних потоків, у вентиляційних системах з водяним нагрівом або охолодженням. Застосування змішувального вузла в системах вентиляції і кондиціонування дозволяє регулювати нагрів в теплообміннику і відповідно підтримувати задану температуру.

   

  Конструкція і принцип роботи змішувальних вузлів

   

  Змішувальний вузол складається з циркуляційного насоса, триходового крана з електроприводом і рециркулятора. Принцип роботи пристрою полягає в наступному - в крані за рахунок електроприводу відбувається змішування потоків рідин (холодної та гарячої, що пройшла через нагрівальний контур і повертається назад за допомогою рециркулятора), а насос забезпечує постійний кругообіг цих рідин в теплообмінному пристрої. Регулювання температури здійснюється за допомогою крана, який забезпечує подачу рідин в різних співвідношеннях.

   

  Плюси від застосування змішувального вузла

   

  Застосування змішувальних вузлів в системах вентиляції і кондиціонування дає незаперечні переваги. Ці незамінні пристрої дозволяють задавати і підтримувати необхідний рівень температури, забезпечуючи комфортний і приємний мікроклімат в приміщенні. Змішувальні вузли будуть незамінні при влаштуванні систем вентиляції та кондиціонування як в невеликих побутових приміщеннях, так і в виробничих приміщеннях великої площі.

   

  Де швидко і недорого купити змішувальний вузол

   

  В асортименті нашого інтернет - магазину Ventus представлено понад 10 різних модифікацій змішувальних вузлів, з яких Ви зможете вибрати найбільш підходящий для вирішення поставлених завдань варіант. Також в нашому магазині Ви знайдете все необхідне для пристрою припливно-витяжних систем вентиляції приміщень. Своїм покупцям ми пропонуємо професійні консультації, якісну продукцію, оперативну доставку і розумні ціни.