• 066 18-733-18
 • 067 501-43-13
 • 093 619-99-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00

  Электродвигатели общепромышленные производства: Украина, Беларусь, Китай.

  Електродвигуни

   

  Цей розділ нашого сайту присвячений електродвигунам з різними технічними параметрами, габаритами, і вартістю. Ціна на електродвигуни в інтернет-магазині ВЕНТС повністю відповідає їх якості. Висока продуктивність і тривалий термін служби - далеко не весь перелік переваг нашої продукції. Якщо Ви шукаєте де можна вигідно купити електродвигуни в Києві або ж по всій Україні, то наші пропозиції Вам точно сподобаються. У каталогах нашої продукції Ви зможете знайти наступні товари:

   

  Трифазний асинхронний електродвигун

   

  Щоб правильно вибрати електродвигун, необхідно знати необхідні технічні характеристики, параметри, а також деталі застосування пристрою. Вибираючи електродвигуни, в першу чергу, звертають увагу на наступні параметри:

   

  · Робоча потужність від 0,12 до 315 кВт (значення варіюється залежно від того, яка на електродвигуни подається механічне навантаження).

  · Висота від настановної області до центру вала - від 56 мм до 355 мм. (Цей параметр безпосередньо залежить від потужності електродвигуна).

  · Частота (кількість обертань / хвилину). Значення цієї характеристики обумовлюється кількістю полюсів, так для двох полюсів - 3000 об / хв, для чотирьох-1 500 об / хв, для шести - 1000 об / хв.

   

  Однофазні електродвигуни

   

  Друга категорія обладнання, представленого в цьому розділі, - однофазні синхронні двигуни. Ці пристрої характеризуються невеликою потужністю, а по конструкції дуже схожі з аналогічними трифазними електродвигунами з короткозамкненим ротором. Головною відмінністю між цими електродвигунами є пристрій статора. Тому купуючи пристрій такого типу, варто правильно підібрати робочу потужність, висоту від монтажної площині до центру вала, і частоту обертань.

   

  Захищені від вибуху асинхронні електродвигуни

   

  До вибухозахисних електродвигунів відносять асинхронні трифазні електродвигуни, забезпечені ротором короткого замикання. В основному електродвигуни такого типу застосовують як приводи різних агрегатів і техніки, використовуваної при будівництві будівель і споруд, які розташовуються на вибухо- і вогненебезпечних територіях. Захист асинхронного електродвигуна полягає в наступному: сам двигун поміщається в спеціальну оболонку, завдяки чому не пропускаються вибухи, які виникли всередині силового агрегату і забезпечується протистояння тискові зовнішніх вибухів.

   

  Крім перерахованих вище, в нашому магазині Ви можете придбати: асинхронні електродвигуни спеціального призначення та електродвигуни асинхронні DIN стандарту. Ми забезпечимо Вам доставку у вказане місце, а Ви, дотримуючись усіх правил експлуатації, зможете купити пристрій, які прослужить Вам довго, надійно, і якісно.