• 066 18-733-18
 • 067 501-43-13
 • 093 619-99-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00

  Тепломаш тепловентиляторы водяные

  Тепломаш - тепловентилятори водяні

   

  Тепловентилятори водяні «Тепломаш»

   

  Водяні тепловентилятори «Тепломаш» представлені широким спектром моделей, що дозволяє підібрати найбільш підходящий пристрій для забезпечення якісного обігріву будь-якого приміщення. Дані тепловентилятори - прості, ефективні, а також безшумні в роботі, завдяки чому застосовувати їх комфортно навіть у приміщеннях побутового призначення - житлових будинках, котеджах і ін.

   

  Завдяки продуманій функціональності і принципу роботи, обігрів із застосуванням тепловентилятора водяного «Тепломаш» виконується:

   

  · Швидко;

  · Рівномірно;

  · Економічно.

   

  Завдяки цьому, а також вигідній ціні, водяні тепловентилятори «Тепломаш» є більш вигідними, у порівнянні з більшістю інших агрегатів для обігріву.

   

  Особливості застосування

   

  Прогрівання повітря тепловентилятор водяний «Тепломаш» виконує завдяки застосуванню гарячої води, яка подається від будь-яким доступним джерелом:

   

  · Бойлером;

  · Автономним котлом;

  · Центральною системою опалення.

   

  Для приведення в роботу тепловентилятор слід включити в мережу електроживлення.

   

  Використовувати тепловентилятор водяний «Тепломаш» можна в офісах, житлових і побутових просторах, адміністративних і господарських установах, а також у виробничих і сільськогосподарських просторах - теплиці, майстерні, склади та ін. Дані тепловентилятори стануть відмінним варіантом як для виконання основного обігріву, так і заповнять потреби в опаленні тих просторів, які потребуватимуть додаткових джерел тепла (наприклад, прохідні простору, приміщення, що працюють в міжсезонний період та ін.).

   

  Модельний ряд

   

  Водяні тепловентилятори «Тепломаш» представлені трьома серіями, що відрізняються діапазоном потужності роботи:

   

  · Малопотужні (25-40 кВт);

  · Середньої потужності (40-80 кВт);

  · Високої потужності (85-180 кВт).

   

  Завдяки такому широкому вибору діапазону потужності, купити тепловентилятор водяний «Тепломаш» можна з підбором моделі, яка буде відповідати потребам в обігріві приміщення певної площі. При цьому обігрів буде виконуватися швидко, якісно і ефективно, а витрати енергії будуть оптимальними, відповідно до поставленим результатом.

   

  Короткий опис конструкції та принципу роботи

   

  Основними робочими елементами в конструкції водяних тепловентиляторів «Тепломаш» є:

   

  · Водяний теплообмінник;

  · Вентилятор.

   

  Спочатку гаряча вода (до 90ᵒ) подається в теплообмінник трубчастої конструкції, після чого виконується його обдув вентилятором. Завдяки вентилятору тепло передається від теплообмінника в простір приміщення, поступово прогріваючи таким чином повітряні маси.

   

  Корпус тепловентиляторів виготовляється з міцного і якісного металу з полімерним покриттям, що сприяє його захисту від перепадів температур, а також від дії корозії.

   

  Для комфортного напрямку потоку повітря корпус оснащений гратами-жалюзі на лицьовій панелі (яку можна повертати на потрібний кут).