• 066 18-733-18
 • 067 501-43-13
 • 093 619-99-76
 • (044) 502-31-32
 • факс (044) 502-31-32
 • Время работы:
 • пн-пт 8.00 - 22.00
 • сб-вс 9.00 - 18.00

  Пылеулавливающие агрегаты

  Пиловловлюючі агрегати

   

  Установки такого плану призначені для усунення з димових мас пилу і інших механічних частинок не дуже великих розмірів. Витяжні, аспіраційні системи, пневматичні пристрої і газоочисні установки - механізми, що використовують пилоуловлювальні агрегати. Як в господарстві, так і в промисловості апарати необхідні для поліпшення стану екології, а також для мінімізації завданої людині шкоди. Сьогодні серед виробників пиловловлюючого обладнання існують компанії, які заслуговують на повагу. Товар таких виробників і представлений в нашому інтернет-магазині.

   

  Всі пиловловлювачі класифікують за конструктивним виконанням, принципу функціонування, а також по завданням, поставленим перед обладнанням.

   

  Пиловловлюючі агрегати, модельний ряд

   

  На сьогодні в даному розділі представлені наступні пилоуловлювальні агрегати: пиловловлювач ЗІЛ 90м, інерційно - рукавний пиловловлювач ІРП 1,5, а також пиловловлювачі ПВМ.

   

  Призначення пиловловлюючого агрегату ЗІЛ 90м полягає в відсмоктуванні і очищення димових мас від різного походження домішок, а також металевої стружки дрібних і великих розмірів. Застосовуються установки там, відбувається обробка металевих виробів сухим способом з експлуатацією наступних верстатів: заточувальні, шліфувальні, металорізальні.

   

  Ще один варіант пилоуловлюючих агрегатів - інерційно-рукавні пиловловлювачі типу ІРП - 1,5, за допомогою яких з потоків повітря видаляються забруднення наступного типу: абразивний і металевий пил, дрібна стружка. Застосовуються пристрої цієї серії тоді, коли є обдирні, заточувальні, шліфувальні верстати, актуальне використання агрегатів в процесі роботи по каменю і скла. За допомогою такого пиловловлювача здійснюється двоступенева очистка оброблюваного повітря. Перший етап очищення здійснюється шляхом застосування сухого циклону, далі - використання чотирнадцятирукавного матерчатого фільтра.

   

  Пиловловлювачі ПВМ - пристрої, які називають пиловловлювачами підвищеної вибухонебезпечності мокрого типу. Працюють мокрі агрегати з метою усунення забруднень дрібної і середньої дисперсності, а також вибухонебезпечних компонент, пилу, який погано змочується і багато чого іншого. Експлуатувати пиловловлювач не рекомендується в тих випадках, коли домішки здатні цементувати або кристалізуватися, стаючи при цьому міцними відкладеннями.

   

  Де купити пилоуловлювальний агрегат?

   

  Представлений в цій статті модельний ряд пилоуловлюючих агрегатів демонструє не всі установки. Замовити той чи інший пилоуловлювальний агрегат можна в нашому інтернет-магазині. Для цього Вам необхідно ознайомитися з основною інформацією про обладнання, наведеною в каталозі. Якщо питання не будуть вичерпані, то наші менеджери завжди раді Вам допомогти. У нас ціна на пилоуловлювальні агрегати найнижча, а доставка по всій Україні найшвидша.